Wysyłka i Zwroty

Płatność, Dostawa, Zwroty

 1. KOSZT I CZAS DOSTAWY

Koszty dostawy uzależnione są od sposobu dostawy:

Paczkomat 13,99 pln (2-3 dni roboczych)

Kurier 15,99 pln (2-3 dni roboczych)

Czas dostarczenia jest niezależny od czasu przygotowania paczki zgodnie z regulaminem.

Zamówienia na terenie UE:

Istnieje możliwość zamówienia przesyłki na terenie Unii Europejskiej

Paczka priorytet: 8 euro (10 – 15 dni roboczych)

Zamówienia Wielka Brytania:

Paczka priorytet: 8 GBP (10 -15 dni roboczych)

Zamówienia USA i Kanada

Kurier: 35 USD (7 dni roboczych)


  1. ZWROTY I REKLAMACJE

  Jeżeli chcesz wymienić lub zareklamować produkt, to bez problemu możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

  Proszę skontaktować się z nami poprzez zakładkę KONTAKT lub wysyłając wiadomość na office@chicchiq.com

  Pamiętaj o tym, że produkt nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być odesłany w oryginalnym opakowaniu razem z dowodem zakupu.

  ODSTĄPIENIE OD UMOWY

  Prawo odstąpienia od umowy:

  Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

  Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane poprzez zakładkę KONTAKT).

  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

  Skutki odstąpienia od umowy:

  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie i nie ponoszą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

  Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

  Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

  Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoplo.pl